0(224) 246 40 85
Favorilerim
    HAKKIMIZDA


BolPati.com Bir Tarım Evi markasıdır. 2015  yılı  itibariyle  faaliyetlerine  başlayarak kanatlı, büyükbaş, ve küçükbaş  sektörlerinin ihtiyaçları  doğrultusunda  gerek iç   piyasadan , gerek ithal olarak  tedarik  ettiği  ham madde ve  yem katkı maddelerini sürdürülebilir şekilde kullanıcılarla buluşturmaktadır. Sektör içinde ki deneyimli kadrosu ve sürdürülebilir enerjisi ile evcil hayvan gurubunda da faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlayan bir girişim ile hareket etmiştir.

Ürünlerimizi temin etme ve kullanıcılarıyla buluşturma sürecinde, alanında 
donanımlı  ekibiyle birlikte sektör dinamiklerini göz önünde bulundurarak talep edilen uygun ürünleri gerekli koşullarda tedarik edip depolama ve kullanıcılarına ulaştırma hizmeti vermekteyiz.

Firmamızın yüksek teknolojik imkanları doğrultusunda; tedarikini sağladığımız ham maddeler ve bizden kontrol edilmesi talep edilen ham madde numunelerinin düzenli şekilde analizlerini yaparak müşterilerimize hayvan beslemesi konusunda sağlıklı ve kontrol edilebilir sonuçlar sunmaktayız.


Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ve doğru ürün ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alan firma yapımız , müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz doğrultusunda faaliyet alanında en iyi hizmet ve kaliteyi sunmak.

Vizyonumuz

Hizmet ve ürün kalitesiyle sektörde iş ortaklarımızın birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak. 

Değerlerimiz 

Müşteri odaklı, Sürdürülebilir ilişkiler yaratabilen, Dürüst, Dinamik, Güvenilir, Takım çalışmasına yatkın 

KURUMSAL
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Hesap Numaralarımız
Satış Sözleşmesi

   

ALIŞVERİŞ REHBERİ
Alışveriş Sepeti
Sipariş Takip
İade ve Değişim
Kişisel Veriler Kanunu

ÜYELİK İŞLEMLERİ
Üyelik Sözleşmesi
Üye Girişi
Yeni Üyelik
Şifre Hatırlatma

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Sıkça Sorulan Sorular
Gizlilik Politikasi
Satış Sözleşmesi
Bize Ulaşın

Bu site, ETicaretSoft E-Ticaret Paketi ile hazırlanmaktadir.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım
Bilgi: Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
X